Detaylı Bilgi İçin

0 536 992 93 23

7/24 Bizi Arayın

Telefon: 0 543 580 28 66
İzmir Torbalı Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Nedir?

Her ay ya da daha sık aralıklarla çeşitli yöntemlerle aldırmak/almak zorunda kaldığınız tüylerinizden bıktığınızı biliyoruz. Hem sürekli olarak maddi bir bedel ödemeniz, hem canınızın acıması ayrıca bir de ciddi bir zaman kaybı olmasının yan sıra hiçbir zaman tam anlamıyla pürüzsüz bir cilde ulaşamamak da hoşnutsuzluğunuzu arttırır. İşte tam da bu noktada lazer epilasyon gibi üst düzey konfora sahip bir uygulama devreye giriyor ve size sonsuza kadar pürüzsüz bir cilt vaat ediyor.

Lazer epilasyonun kullanım alanlarında gerek hormonal gerek ise yapısal olarak aşırı tüylenmeye maruz kalan kişiler ilk sırada bulunmaktadır. Ayrıca normal düzeyde tüylere sahip olan bireylerin de tercih ettiği kalıcı çözüm sunan bir uygulamadır. Uzman kişi tarafından uygulanan, tüy yapısına özel seçilen farklı atış programları olan lazer epilasyon aleti adından anlaşılacağı üzere lazer ışını içerir. İnatçı ve sert kıllar, batıklar, çok kısa sürede uzayan ve kökü belli olan kıl yapılarına sahip bölgelerde bile kısa sürede tatmin eden sonuçlara ulaştırır. Bu keyfi yaşamanız adına  Estetik ve Güzellik Salonu olarak son üretim kaliteli cihazlarla eşsiz bir epilasyon deneyimi yaşamanız için üst düzey hijyenik koşullarda hizmet vermekteyiz.

Lazer Epilasyon Avantajları Nelerdir?

  • Güvenli bir uygulamadır.
  • Konfordan taviz vermeden, ağrı ve acı hissetmeden uygulanan bir işlemdir.
  • Pratiktir ve zamandan kazandırır.
  • Etkili ve kalıcı sonuçlara ulaştırır.
  • Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir.
  • Batık tarzında oluşan ve görsel olarak da rahatsızlık veren cilt problemlerini ortadan kaldırır.
  • Koyulaşma gibi cilt tonundaki eşitsizlikleri yok edip homojen bir renk dağılımı sağlar.
  • Ömür boyu ağda vb. işlemlerle vakit ve para kaybetmenizi önler.

Lazer Epilasyon Yan Etkileri

İşinde profesyonelleşmiş bir uzmanın uyguladığı hiçbir lazer epilasyon seansında yan etki yahut istenmeyen bir durum oluşmaz. Güzellik Merkezi denince akla ilk gelen ve en çok tercih edilen güzellik salonu olan merkezimiz tüm işlemlerinde son derece başarılıdır. Detaylı ve çeşitli cilt bakımı uygulamalarımız da dahil olmak üzere  Güzellik Salonu bünyemizde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz güvenli ve yan etkisiz işlemlerdir. Ancak elbette ki uygulamış olduğumuz seansın türüne ve uygulanan bölgeye göre, işlemlerin ardından kişilerin konforunun sekteye uğramaması adına birtakım önerilerde bulunuruz. Bu önerilere uyan misafirlerimiz için ne işlem öncesi ne de işlem sonrası hiçbir komplikasyon söz konusu değildir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Güzellik sektörü pek çok suistimale açık bir sahadır. Bu nedenle ilk etapta karşılıklı güven sağlamak en önemli unsurdur. Biz  Estetik ve Güzellik Salonu ailesi olarak alanında iddialı bir markayız. Söz konusu lazer epilasyon olunca her zaman daha da itinalı ve garantici bir yaklaşım sergilemekteyiz. Kullandığımız cihazların güvenilirliği, sertifikaları ve program alternatifleri tam anlamıyla mükemmel bir donanıma sahiptir. Aynı zamanda lazer epilasyon aleti ve diğer bütün cihazlarımızla uygulama yapan uzman ekibimiz de alanında bir numara iş yapan yüksek eğitimli kişilerden oluşur. Tüm bunlara nazaran merkezimizin lazer epilasyon fiyatları baz alınacak olduğunda epey makul fiyatlara hizmet verdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Kişinin tüy yapısına göre 8 ile 12 seans arası değişen bir işlem protokolü planlayıp, fiyat ve ödemeleri de bu doğrultuda düzenlemekteyiz.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınız bir hatadan dolayı gönderilmedi. Telefon ile iletişime geçebilir siniz. 0536 992 93 23

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Merve hanım kalıcı makyaj konusunda samsunun en iyisidir
Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi
Kaş uygulaması konusunda çok başarılı, teşekkürler.
Gamze Melek Kaya, Müşteri
Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi .
Derya Polat, Müşteri

İşini çok iyi bilen bir işletme.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here