Detaylı Bilgi İçin

TELEFON: 0536 992 93 23

Detaylı Bilgi İçin

0536 992 93 23
El Ayak Bakımı İzmir Torbalı

Gerek zaman ve gerek ise insanoğlunun kronikleşmiş yorgunluğunun katkısıyla makyaj yapmak ve gün bitiminde temizlemek ciddi anlamda bıkkınlık verebilen bir hal alabiliyor. İşte bu faktörleri göz önünde bulundurunca kalıcı makyaj yöntemi adeta bir sihirli değnek değmişçesine günlük yükün bu kısmını, zaman kaybı olmaktan çıkarıp bir kazanca dönüştürüyor.

Kalıcı Makyaj Nedir?

İnce uçlu ve minik, sterilizasyonu yapılmış iğnelerin kullanıldığı bir işlem olan kalıcı makyaj işlemi hayat akarken size pratik çözümler sunmaktadır. Bu yöntemle her güne canlı ve taze bir görünümle uyanıp, günün sonunda da makyaj temizleme derdiniz olmaz. Yani dolayisiyle cilde nazik davranılmadığında deforme olma ihtimali de bertaraf olacaktır. Mikro pigmentasyon ve mikro blading gibi “renk verme” yöntemlerinin kullanılıyor olması biraz da dövme mantığına benzer. Tek farkı acısız ve kullanan ürünlerin kimyasala daha uzak olmasıdır. Ayrıca tabi ki kalıcı makyaj boyası belli süreler kapsamında kalıcılığına devam eder, ardından zamanla silinip yok olacaktır. Bu süre ise kişinin tercihine göre uygulanacak protokolün değişkenlik göstermesini baz aldığımızda 6 ay ile 2 yıla kadar kalıcılığını korumaktadır.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır?

kalici-makyaj

kalici-makyaj

Kalıcı makyaj cihazı tek bir nesnel malzemeyle yapılmamaktadır. Yani birkaç tip ve işlevi ile bölgelerin farklılıklarına yönelik kullanılan cihaz ve malzemeler mevcuttur. Torbalı Güzellik Merkezi bölgede uğrak yer olan ve güzelliğe dair ne varsa dokunuşlarıyla muhteşem katkılarda bulunan merkezimizin genel nitelikleri size çeşitli alternatifler sunmaktadır. Renk tonlarından çizim ve hatlara, kalıcı makyaj iğnesi hijyeninden ağrısız işlem kombinasyonuna kadar sizi çoklu noktalardan mutlu etmek bizim en büyük iş motivasyonumuzdur. Uzmanlarımızın adeta bir sanat eseri resmeder gibi titizlikle uygulamasını yaptığı kalıcı makyaj yüzün çeşitli kısımlarına yapılmaktadır. Kaş, göz ve dudak gibi ana hatlar olmak üzere güzelliğinizi ortaya çıkaracak bölgelerinizi en uygun sınırlarda boyar. İşlem bölgeye ya da birden fazla uygulanacak bölgelere göre farklılık gösterse de ortalama olarak 1-2 saat aralığında sürmektedir.

Kalıcı Makyaj Faydaları Nelerdir?

Evinizde olduğu gibi rahat ve güvenli hissedeceğiniz bir merkezdir. İşlemlerden memnun kalmanız ve sizin görmediğiniz alanlarda dahi temizliğe tavizsiz riayet etmek bizlerin hassas noktasıdır. Bu nedenle kalıcı makyaj uygulaması da diğer seanslarımızda olduğu gibi bol sohbetli, konforlu ve tüm detayların dezenfekte edilmiş olduğu bir ortamda gerçekleşir. Kalıcı makyaj cihazı renk vermenin yanı sıra kaşlarda kalınlaşma- inceltme, gözlerde çekik görüntü ya da buğulu bakışlar yakalama ve dudakta da kalın ya da ince gösterme gibi istenen şekli size sunar.

Kalıcı dudak makyajı dilerseniz ışıl ışıl nemli görünüme sahip dudaklar, isterseniz de tamamen mat ve doğal tonlarda nefis gülüşlere sahip olmanızı sağlar. Kullanılan materyallerin kalite standartlarına uygun ve ürünlerin de tamamen bitkisel içerikli ham maddelerden mamül edilmiş olması sağlık açısından da güvenilirlik oluşturur. Bu sayede alerjik tepkimeler gibi istenmeyen problemler de yaşanmaz.

Kalıcı Makyaj Fiyatları Nasıldır?

Kalıcı makyaj nitelik ve nicelik bakımından zengin içerikli bir uygulamadır. Hal böyle olunca pek çok güzellik merkezi size haddinden fazla yüksek fiyatlarda işlem pazarlayabilir. Üst düzey kaliteye sahip uygulamalar sunduğu halde tüm işlemlerinde makul fiyatlar belirleyip ödeme kolaylıkları sağlayan bir firmadır. Uygulanacak nokta, tasarım ve kalıcılığının değişkenliklerini hesaba katarak kalıcı makyaj fiyatları bütçenizi yormayacak hesaplamalar ile sizlere takdim edilir.

NUMARANIZI BIRAKIN
Sizi Hemen Arayalım

Teşekkürler. Mesajınız alınmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.
Mesajınız bir hatadan dolayı gönderilmedi. Telefon ile iletişime geçebilir siniz. 0536 992 93 23

Müşteri Yorumları

Kalitemizin Göstergesi Sizlerin Yorumlarıdır

Merve hanım kalıcı makyaj konusunda samsunun en iyisidir
Hüsna Hüner, Organizasyon Firma Sahibi
Kaş uygulaması konusunda çok başarılı, teşekkürler.
Gamze Melek Kaya, Müşteri
Çok memnun kaldığım ve severek gittiğim bir güzellik merkezi .
Derya Polat, Müşteri

İşini çok iyi bilen bir işletme.

Büşra Tuncer, Your Content Goes Here